пункту А в пункт В вийшов пішохід. Через 1 годину назустріч йому з пункту В виїхав велосипедист.

Відстань між пунктами дорівнює 51 км. Швидкість велосипедиста на 13 км/год більша за швидкість пішохода. Знайдіть швидкість пішохода і велосипедиста, якщо до зустрічі велосипедист був у дорозі 2 год.БУДЬ ЛАСКА БИСТРІШЕ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кахоров Бек.

Ответ:

х- скорость пешехода

х+13 - скорость велосипедиста

составим уравнение:(х+13)•2+3х=51

2х+26+3х=51; 5х=51-26; 5х=25; х=25:5; х=5

Ответ: скорость пешехода 5 км/ч

скорость велосипедиста: 5+13=18(км/ч)