Розв'язати системне рівняння 7х+5у=19 4х-3у=5


Ответы на вопрос

Отвечает Волков Даник.

Ответ:

(2; 1)

Объяснение:

7х+5у=19 (*3)

4х-3у=5 (*5)

21х+15у=57

20х-15у=25

41х   =    82;               х=2

21*2+15у=57;  15у=15;  у=1