Дано систему рівнянь x-5y=13 2x+3y=0. Якщо всі члени першого рівняння помножити на -2 і почленно

додати до другого рівняння то одержимо. Помигите пожалуйста срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Войціховська Дарина.

Дано систему рівнянь

x-5y=13

2x+3y=0.

Якщо всі члени першого рівняння помножити на -2, тоді

-2x+10y=-26;

почленно додати до другого рівняння то одержимо:

13у=-26