Складіть рівняння дотичної до графіка функції f(x)=x2 у точці з абсцизою x=1​


Ответы на вопрос

Отвечает Шнек Стас.

y-f(1)=f’(1)*(x-1)

f’(x)=2*x

f’(1)=2

f(1)=1

y-1=2(x-1)

y=2x-1.

Отвечает Тлебалдиева Гульназ.

Ответ:

y = 2x - 1

Пошаговое объяснение:

f(x0) = 1

f'(x) = 2x

f'(x0) = 2×1 = 2

y = f'(x0) × (x-x0) + f(x0)

y = 2(x-1) + 1

y = 2x - 2 + 1

y = 2x - 1