(2 бали). Катер плив за течією річки 2,2 год і проти течії. 2,8 год. Шлях, який катер пройшов проти

течії, на 16,4 км довший, ніж шлях, що пройшов катер за те- чією. Знайдіть швидкість течії, якщо власна швид- кість катера становить 44 км/год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Андреев Андрей.

Объяснение:

Скорость течения = х км/ч

Скорость катера по течению = 44 + х км/ч

Скорость катера против течения = 44 - х км/ч

2,8*(44 - х) - 2,2*(44 + х) = 16,4

123,2 - 2,8х - 96,8 - 2,2х = 16,4

-5х + 26,4 = 16,4

-5х = 16,4 - 26,4

-5х = -10

х = -10 : (-5)

х = 2

Скорость течения = (х) = 2 км/ч

Отвечает Паршенцева Полина.

Ответ:

Объяснение:

Нехай швидкість течії x, тоді швидкість катера за течією 44+x, а проти течії 44-x. Складемо рівняння:

2.2*(44+x)+16.4=2.8*(44-x)

96.8+2.2x+16.4=123.2-2.8x

5x=10

x=2

Відповідь: швидкість течії 2км/год