22. Не виконуючи побудови, знайдіть координати точок перетину графіків функцій y = х² i y = x + 2

Накресліть графіки даних Функцій і позначте знайдені точки

Ответы на вопрос

Отвечает Марьямова Полина.

Ответ:

Для того щоб знайти точки перетину, потрібно прирівняти фунуції:

х²=х+2

х²-х-2=0

Д=(-1)²-4×(-2)1+8=9=3²

х₁=(1-3)/2=-1      х₂=(1+3)/2=2

Відповідь: -1 і 2 точки перетину функцій.

1) y = х²:                                               2) y = x + 2:

х =  -2    -1   0   1    2                                х = -2    -1    0    1    2

у =   4     1   0    1   4                                у =   0     1     2   3    4