Розв'яжіть способом додавання систему уравнений 3х+2у=15 7х-2у=5


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

3х+2у=15 (1)

+

7х-2у=5 (2)

(3х+7х)+(2у-2у)=15+5

10х=20

х=2 —> (2)

7*2-2у=5

14-2у=5

-2у=-9

у=4.5

(2;4.5)