У 7-Б класі m учнів. У 7-А - на 2 дитини більше, ніж у 7-Б, а в 7-В - на 27 учнів менше, ніж у 7-А

і 7-Б разом. Складіть буквений вираз для обчислення кількості учнів у трьох сьомих класах разом. Обчисліть його значення при m=27.

Ответы на вопрос

Отвечает Куралов Бакберген.

Ответ:

85 учеников

Объяснение:

7 Б = m учеников

7 А = m + 2 учеников

7 В = (m + m + 2) - 27 = m + m + 2 - 27 = 2m - 25 учеников

Выражение:

m + (m + 2) + (2m - 25) = m + m + 2 + 2m - 25 =

4m - 23 - всего учеников в трёх классах

m = 27

4m - 23 = 4 * 27 - 23 = 108 - 23 = 85 учеников всего в трёх классах