Яка з функцій є первісною функції f(x) = 3x^2


Ответы на вопрос

Отвечает Малыхин Макар.
Первісна функція це функція, яка є похідною від даної функції. Таким чином, щоб знайти первісну функцію від f(x) = 3x^2, ми інтегруємо цю функцію за змінною x.

Інтегруючи f(x) = 3x^2, отримуємо F(x) = x^3 + C, де С - довільна константа інтегрування. Отже, первісна функція від f(x) = 3x^2 є F(x) = x^3 + C.