Помогите срочно пожалуйста Горіхове чудо» містить різні види горіхів. У наборі є 100 г волоських

горіхів, що становить 29 маси всіх горіхів у наборі. Обчисли масу (у грамах) усіх горіхів у наборі.

Ответы на вопрос

Отвечает Киевский Андрей.

Відповідь:

Якщо 100 г волоських горіхів становить 29 маси всіх горіхів у наборі, то можна вирахувати масу всіх горіхів у наборі:

100 г / 29 = 3.45 г/29 = 0.1193 г/1

0.1193 г/1 * 100 г/29 = 3.45 г/1

Таким чином, маса усіх горіхів у наборі становить 3.45 г/1 * 29 = 100 г.

Пояснення: