10 КЛАСС АЛГЕБРА ПОМОГИТЕЕЕ ПЛИЗЗЗ...1) Три коробки наповнено горіхами.У другій коробці на 10%

горіхів більше, ніж у першій, і на 30% більше, ніж у третій.Скількі горіхів у кожній коробці, якщо в першій на 80 горіхів більше, ніж у третий?2)Обчисліть початковий борг, повна сума якого через 3 роки становить 7000 грн якщо відсотки нараховуються за ставкою 140% наприкінці року.

Ответы на вопрос

Отвечает Киямов Артур.

x-друга коробка

0.9х -перша коробка

0.7х - третя коробка

 

0.9-0.7=80

0.2х=80

х=80/0.2

х=400 - це у другій коробці

0.9*400=360 - у першій

0.7*400=280 - у третій