площа прямокутника дорівнює 4200см(квадратних). Якщо довжину прямокутника збільшити на 50см,а

ширину зменшити на 25см,то площа не зміниться. Знайдіть сторони прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

Ответ:

60 см,  70 см.

Объяснение:

Нехай довжина прямокутника х см, ширина у см, тоді за умовою

х*у=4200

(х+50)(у-25)=4200

ху=ху+50у-25х-1250

50у-25х=1250

2у-х=50;  х=2у-50

(2у-50)*у=4200

2у²-50у-4200=0

у²-25у-2100=0

За теоремою Вієта у=-35 (не підходить) у=60

Ширина прямокутника 60 см,  довжина 4200:60=70 см.