Знайти площу фігури, обмеженої лініями:2 y==;y=3-x.​


Ответы на вопрос

Отвечает Ференци Кирилл.

Ответ:

необхідно спочатку знайти точки їх перетину, які задовольняють обидві рівності.

2 = 3 - x

x = 1

Таким чином, точка перетину має координати (1, 2).

Площа фігури буде дорівнювати сумі площ трикутників, утворених цими лініями та віссю x:

Площа першого трикутника: (1/2) * (1-0) * 2 = 1

Площа другого трикутника: (1/2) * (4-1) * (3-2) = 1.5

Загальна площа фігури: 1 + 1.5 = 2.5

Отже, площа фігури, обмеженої лініями y=2 та y=3-x, дорівнює 2.5 квадратних одиниць.

Объяснение: