Подайте у вигляді добутка a² +49 + 14a - x² даю 25 балов срочно !!!!!!!!!!!!??​


Ответы на вопрос

Отвечает Жема Андрюха.

Смотри.........................


Отвечает Добровольская Соня.

Добуток a² + 49 + 14a - x² можна переписати як (a + 7)² - x², використовуючи формулу квадрата суми (a + b)² = a² + 2ab + b².

Отже, a² + 49 + 14a - x² = (a + 7)² - x².

Цей вираз не можна спрощувати далі, тому можна записати його у вигляді добутку:

a² + 49 + 14a - x² = (a + 7 + x) (a + 7 - x)