√3⁴×2⁶ це один цілий коріньпліііз допоможіть мені це кр ааааа


Ответы на вопрос

Отвечает Кублов Никита.

 \sqrt{ {3}^{4}  \times  {2}^{6} }  = ({3}^{4} \times  {2}^{6}) ^{ \frac{1}{2} }  =  {3}^{4 \times  \frac{1}{2} }  \times  {2}^{6 \times  \frac{1}{2} }  =  {3}^{2}  \times  {2}^{3}  = 9 \times 8 = 72