Графікам яких із даних функцій належить точка A(1; 2) ? А.y = 0, 3x + 0, 7 Б.y = x ^ 2 + 1 В.y =

2/x Г. y = 1 - 2x Помогите пожалуйста ( Несколько вариантов ответов )

Ответы на вопрос

Отвечает Адмиральский Тёма.

Для відповіді на це питання потрібно підставити значення координат точки A(1; 2) у рівняння кожної функції і перевірити, чи лежить точка на графіку цієї функції.

А. y = 0,3x + 0,7

Підставляємо значення x = 1:

y = 0,3 * 1 + 0,7 = 1

Точка A не лежить на графіку цієї функції.

Б. y = x^2 + 1

Підставляємо значення x = 1:

y = 1^2 + 1 = 2

Точка A не лежить на графіку цієї функції.

В. y = 2/x

Підставляємо значення x = 1:

y = 2/1 = 2

Точка A лежить на графіку цієї функції.

Г. y = 1 - 2x

Підставляємо значення x = 1:

y = 1 - 2 * 1 = -1

Точка A не лежить на графіку цієї функції.

Отже, точка A(1; 2) належить графіку функції В.y = 2/x.