Побудувати графік точок перетику з осями кординат у=-3х+2


Ответы на вопрос

Отвечает Иванникова Ксения.

Ответ:

x=2/3,  y= -2

Объяснение:

у = 3х-2

у=0  

0 = 3х -2

x=  2/3

x=0

у =  0 -2

y= - 2