Розв'яжіть способом підставки систему рівнянь: { x - y = -2 { x- 2y = 4


Ответы на вопрос

Отвечает Умрихин Ярослав.

x - y =  - 2 \\ x - 2y = 4 \\  \\ x = y - 2 \\ y - 2 - 2y = 4 \\  \\  - y = 4 + 2 \\  - y = 6 \\ y =  - 6 \\  \\ x =  - 6 - 2 =  - 8

Ответ: ( - 8 ; - 6)