Срочно, помогите мне пожалуйста, У магазині виявилося, що з 500 смартфонів 5 бракованих. Яка

ймовірність того, що навмання обраний смартфон бракований?

Ответы на вопрос

Отвечает Базаржапов Алдар.

Ответ:

Объяснение:Браковано е смартфонів, що складає 500 з 500, тобто всі 500 смартфонів. Імовірність того, що навмання обраний бракований смартфон, дорівнює кількості бракованих смартфонів (е) поділених на загальну кількість смартфонів (500):

P(бракований) = е / 500 = 500 / 500 = 1

Таким чином, імовірність того, що навмання обраний смартфон є бракованим, дорівнює 1 або 100%.