Розкладіть квадратний тричлен на множники х²-8х+7


Ответы на вопрос

Отвечает Струсінська Ангеліна.

Відповідь:

Пояснення:

          х² - 8х + 7 = ( х - 1 )( х - 7 ) .

      D = (- 8 )² - 4*1*7 = 64 - 28 = 36 > 0 ;

      x₁ = ( 8 - 6 )/( 2*1 ) = 1 ;     x₂ = ( 8 + 6 )/( 2*1 ) = 7 .