Квадратний тричлен має корені -0,3 i7; коефіцієнт при старшому члені дорівнює -5. Те коммент

Розкладіть даний квадратний тричлен на множники.​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Александра.

Объяснение:

ах²+bх+с=а(х-х1)(х-х2)

a=-5; x1 = -0,3; x2 = 7

-5(x-(-0,3))(x-7) =-5(x+0,3)(x-7)= 5(x+0,3)(7-x)