Квадратний тричлен має корені -8 і 0,5, коефіцієнт при старшому члені дорівнює -3. Розкладіть

квадратний тричлен на множники і напишіть даний тричлен срочноооооооооооо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Айтбай Ева.

Ответ:

-3x^2-22.5x+12=-3(x+8)(x-0.5)

Объяснение:

ax^2+bx+c=a(x-x_1)(x-x_2)

a=3;x_1=-8;x_2=0.5

x_1+x_2=-\frac{b}{a}

x_1x_2=\frac{c}{a}

b=-(x_1+x_2)a=-(-8+0.5)*(-3)=-22.5

c=x_1x_2a=-8*0.5*(-3)=12

-3x^2-22.5x+12=-3(x-(-8))(x-0.5)=-3(x+8)(x-0.5)