Квадратний тричлен x2-ax-c має корені 63 і 2. Розкладіть цей тричлен на множники​


Ответы на вопрос

Отвечает Груздева Саша.

Ответ:

x^2-ax-c=(x-63)(x-2)

Объяснение:

Ax^2+Bx+C=A(x-x_1)(x-x_2)

x^2-ax-c; A=1; B=-a; C=-c; x_1=63; x_2=2

x^2-ax-c=1*(x-63)*(x-2)=(x-63)(x-2)