- 1. Квадратний тричлен -2х2 + ax +с має корені 12 i- 31. Розкладіть цей тричлен на множники 2.

Деякий квадратний тричлен подали у вигляді добутку 4(х + 8)(х – 19). Назвіть корені цього тричлена та його перший (старший) коефіцієнт |3. Корені квадратного тричлена дорівнюють – 8 і 0,5, а старший коефіцієнт – 3. Запишіть цей тричлен у вигляді добутку 4. Розкладіть на множники тричлен: 2х2 – 3х + 1первое и четвертое только ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Катерина.

Ответ:

Объяснение:

1. x₁=12; x₂=-31

-2x²+ax+c=-2(x-12)(x+31)

4. 2x²-3x+1=0; D=9-8=1

x₁=(3-1)/4=2/4=1/2

x₂=(3+1)/4=4/4=1

2x²-3x+1=2(x -1/2)(x-1)=2(2x-1)/2 ·(x-1)=(2x-1)(x-1)