Знайдіть 12 член і суму 12 перших членів арифметичної прогресії (an), якщо a1=2, a2=5


Ответы на вопрос

Отвечает Очилов Рустам.

Ответ:

a_{12}=35,\; \; S_{12}=222

Объяснение:

a_1=2; a_2=5\\a_{12}=?\; S_{12}=?\\\\d=a_2-a_1=5-2=3\\\\a_n=a_1+d(n-1)\\a_{12}=a_1+11d=2+11*3=2+33=35\\\\S_n=\frac{a_1+a_n}{2}*n\\\\ S_{12}=\frac{a_1+a_{12}}{2}*12=(2+35)*6=37*6=222