Площа прямокутника дорівнює 7,82 см квадратних, одна з його сторін 4,6см. Знайти периметр

прямокутника. ДАЮ 30 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Власов Леша.

Ответ:

Знаємо, що площа прямокутника S = 7,82 см², а одна з його сторін a = 4,6 см. Нехай b - друга сторона прямокутника.

Оскільки площа прямокутника дорівнює добутку його сторін, то маємо рівняння:

a × b = S

Підставляємо відомі значення:

4,6 × b = 7,82

Отримуємо:

b = 7,82 : 4,6 ≈ 1,7 см

Тепер можемо знайти периметр прямокутника, склавши довжини всіх його сторін:

P = 2a + 2b = 2×(4,6) + 2×(1,7) = 9,2 + 3,4 = 12,6 см

Отже, периметр прямокутника дорівнює 12,6 см.