4.Одне з чисел на 134 більше від другого, а їх середнє арифметичне дорівнює 133. Знайти ці числа.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кизилов Ваня.

Ответ:

x - y = 134 \\  \frac{x + y}{2}  = 133 \\  \\ x - y = 134 \\ +  \\  x + y = 266 \\  \\ 2x = 400 \\ x = 200 \\ 200 - y = 134 \\ y = 66

Отвечает Доколин Леша.

Відповідь:

200; 66

Покрокове пояснення:

(x+x+134)÷2=133

2x+134=266

2x=132

x=66—перше число.

Тоді друге—66+134=200