1. Одне число більше другого в 11,5 рази(- ів), середнє арифметичне цих двох чисел дорівнює 54.

Знайди ці числа. Менше число дорівнює? Більше число дорівнює? 2. Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 8,6.Знайди ці числа, якщо одне з них на 2,7 більше другого.Менше число дорівнює ?Більше число дорівнює ? срочно даю 50 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Маляров Саня.

Пошаговое объяснение:

Перше число х

Друге число (х*11,5)

(x+(x*11,5))/2=54

x=216/25=8,64 

(х*11,5)= 8,64*11,5=99,36


Перше число х
Друге число (х+2,7)

(х(х+2,7))/2=8,6

х=29/4=7,25

(х+2,7)=7,25+2,7=9,95

Отвечает Нагуманова Камила.

Пошаговое объяснение:

1

1 число = 11,5х

2 число = х

Ср. арифм. = 54

(11,5х + х) : 2 = 54

12,5х = 54 * 2

12,5х = 108

х = 108 : 12,5

х = 8,64

1 число = (11,5х) = 11,5 * 8,64 = 99,36

2 число = (х) = 8,64

2

1 число = х

2 число = х + 2,7

Ср. арифм = 8,6

(х + х + 2,7) : 2 = 8,6

2х + 2,7 = 8,6 * 2

2х + 2,7 = 17,2

2х = 17,2 - 2,7

2х = 14,5

х = 14,5 : 2

х = 7,25

1 число = (х) = 7,25

2 число = (х + 2,7) = 9,95