Площа прямокутника дорівнює 168 сантиметрів квадратних, а одна з його сторін на 2 см менша від

другої. Знайти меншу сторону прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Кира.

Объяснение:

Нехай одна сторона(менша) х, тоді друга сторона(більша сторона) х+2

S=a×b

168=x(x+2)

168=x²+2x

x²+2x-168=0

D=4-4×(-168) = 4+672 = 676

x1 =  \frac{ - 2 + 26}{2}  =  \frac{24}{2}  =12 \\ x2 =  \frac{ - 2 - 26}{2}   =  \frac{ - 28}{2}  =  - 14

-14 не може бути, бо сторона не може бути від'ємною

Відповідь: менша сторона прямокутника = 12 см