Площа прямокутника дорівнює 168см.кв., а одна з його сторін на 2 см менша від другої. Знайдіть

меншу сторону прямокутника. *

Ответы на вопрос

Отвечает Лукоянов Колян.

Відповідь:

12 см.

Пояснення:

Нехай ширина прямокутника х см, тоді довжина х+2 см. Маємо рівняння

х(х+2)=168

х²+2х-168=0

За теоремою Вієта

х=-14 (не підходить)  х=12

Ширина 12 см.