Графік лінійної функції проходить через точки А і В. Задайте цю функцію формулою, якщо: 1) A(4;2),

B(-4;0); 2) A(-2;1), B(2;3).

Ответы на вопрос

Отвечает Кобелев Данил.

Ответ:A (    2; 1)

B ( - 3; - 3)

Система:

1 = 2k + b

- 3  = - 3k + b  * /( - 1)

2k  + b = 1

3k - b = 3

-------------------- +

5k  = 4

k = 4/5 = 0,8

b = 1 - 2k = 1 - 2*0,8 = - 0,6

y = kx + b ==> y = 0,8x - 0,6

Объяснение: