З якою швидкістю рухається тіло, якщо імпульс 20 кг.м/с, а маса 4 кг?


Ответы на вопрос

Отвечает Ахметжанова Полина.

Імпульс (p) визначається як добуток маси (m) тіла на його швидкість (v)

p = m * v

Отже, щоб знайти швидкість тіла (v), необхідно розділити імпульс на масу:v = p / m

В даному випадку, імпульс дорівнює 20 кг.м/с, а маса дорівнює 4 кг:

v = 20 кг.м/с / 4 кг = 5 м/сОтже, швидкість тіла дорівнює 5 м/с.