Через залізничну станцію повинні одночасно пройти три поїзди. Скількома способами диспетчер може

організувати проходження потягів, якщо в його розпорядженні є п’ять вільних колій?

Ответы на вопрос

Отвечает Демонов Роман.

Ответ: 60

Объяснение:

Ми робимо вибірку з 5 вільних станцій, нам потрібно 3. Порядок не важливий тому:

A³₅ = 5! / (5-3)! = 3*4*5 = 60