Розв'яжіть систему рівнянь 4х-3у=26х-у=10способом додаванняДопоможіть пж срочно​


Ответы на вопрос

Отвечает Лапутин Паша.

Ответ:

Объяснение:

Метод додавання (метод складання) полягає в тому, щоб відновити одну з невідомих в обох рівняннях та додати їх, щоб вона скасуватися, тоді залишається розв'язати одне рівняння з однією невідомою для знаходження значення іншої невідомої.

У даному випадку, ми можемо відновити значення у за допомогою першого рівняння:

4x - 3у = 2 (множимо обидві сторони на 2)

8x - 6у = 4

Тепер ми можемо додати це рівняння до другого рівняння:

8x - 6у = 4

+ 6x - у = 10

-------------

14x - 7у = 14

Тепер ми можемо розв'язати одне рівняння з однією невідомою, наприклад, розкладемо нашу останню систему рівнянь на:

14x - 7у = 14

У цьому випадку, ми можемо скоротити на 7 обидві сторони:

2x - у = 2

Отже, наше рішення:

2x - у = 2