951. Розв'язком яких рiвнянь е пара чисел (-1; 3): 2) 3x²+y² = 12; 4) 0x +4y = -12; 6) x² + 1 = y²

- 7? 1) 2x - 17y = 53; 3) (x - 3)(y + 2) = -20; 5) 0x + 0y = 0;​

Ответы на вопрос

Отвечает Сядуков Вова.

Відповідь:

1.2x - 17y = 53:

Підставляємо x = -1, y = 3:

2(-1) - 17(3) = -2 - 51 = -53 ≠ 53.

Отже, (-1, 3) не є розв'язком цього рівняння.

2.3x² + y² = 12:

Підставляємо x = -1, y = 3:

3(-1)² + 3² = 3 + 9 = 12.

Отже, (-1, 3) є розв'язком цього рівняння.

3.(x - 3)(y + 2) = -20:

Підставляємо x = -1, y = 3:

(-1 - 3)(3 + 2) = (-4)(5) = -20.

Отже, (-1, 3) є розв'язком цього рівняння.

4.0x + 4y = -12:

Підставляємо x = -1, y = 3:

0(-1) + 4(3) = 0 + 12 = 12 ≠ -12.

Отже, (-1, 3) не є розв'язком цього рівняння.

5.0x + 0y = 0:

Рівняння має тотожньо правдиве рішення 0 = 0, тому будь-яка пара чисел є розв'язком цього рівняння, включаючи (-1, 3).

6x² + 1 = y² - 7:

Підставляємо x = -1, y = 3:

(-1)² + 1 = 3² - 7

1 + 1 = 9 - 7

2 = 2.

Отже, (-1, 3) є розв'язком цього рівнянн

Отвечает Губарев Олег.

Решение на прикреплённой фотографии