Визначити масову частку солі в розчині, якій містить 132 г води та 13 г солі Пж срочно треба

повна відповідь з дано і тд.

Ответы на вопрос

Отвечает Дугаров Очир.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(солі) = 13 г

m(води) = 132 г

Знайти: w (солі) - ?

Розвязання:

Визначаємо масу розчину m(р-ну)= m(води) + m (солі) =  132 г + 13 г = 145

Визначаємо масову частку солі в утвореному розчині

w( солі) =m(солі) / m ( р-ну)

w(солі) = 13 г/ 132 г = 0,098

Відповідь масова частка солі в утвореному розчину становить 0,098