Функцiю задано формулою у=1/7х+6.Знайти значення аргументу,при якому значення функції дорівнює 7

(а.-1)(б.7)(в.5)(г.-8) дуже срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Карпова Саша.

Значення функції дорівнює 7, тобто у = 7.

Підставляємо у формулу функції, отримаємо:

7 = 1/7х + 6. Розв'зуємо рівняння.

1/7х + 6 = 7

1/7х = 7 - 6

1/7х = 1

х = 1 : 1/7

х = 7

Отде, при аргументі х= 7, функція дорівнює 7.

Відповідь: Б. 7