Розв'яжіть неповні квадратні рівняння:1)2x²-32=02)3x²-2x=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Шинкаренко Лидия.

Ответ:

Для розв'язання рівняння 2x²-32=0 спочатку треба перенести вільний член на протилежний бік:

2x² = 32

Потім ділимо обидві частини на 2, щоб отримати коефіцієнт при x²:

x² = 16

Звідси випливає, що x може бути або 4, або -4. Таким чином, розв'язками рівняння є x=4 та x=-4.

Для розв'язання рівняння 3x²-2x=0 спочатку факторизуємо спільний множник x:

x(3x-2) = 0

Звідси випливає, що x=0 або 3x-2=0. Якщо розв'язати останнє рівняння відносно x, отримаємо:

3x = 2

x = 2/3

Таким чином, розв'язками рівняння є x=0 та x=2/3.

Объяснение:

Отвечает Коротаева Настя.

Ответ:

1. 2x²-32 = 0

x²(2x-32) = 0

x = 0 або 2x-32 = 0

2. 3x²-2x = 0

x²(3x-2x) =

x = 0 або 3x-2x = 0

Объяснение: