Готуючись до екзамену, Олеся планувала щодня розв'язувати 10 задач. Оскільки вона щувала на 4

задачі більше, то вже за 3 дні до екзамену їй залишилося розв'язати 2 задачі. Скільки всього задач планувала розв'язати Олеся, РЕШИТЬ СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Козлитин Данил.

Ответ:

44 задачі

Объяснение:

1) 10+4=14 (Олеся робила у день)

2) 14*3=42(зробила за три дні)

3)42+2=44 (скільки всього задач треба було зробити)

Відповідь: Олеся треба було зробить 44 задачі