Готуючись до екзамену, учень планував щодня розв’язувати 10 задач. Оскільки він щодня розв’язував

на 4 задачі більше, то вже за 3 дні до екзамену йому залишилося розв’язати 2 задачі. Скільки всього задач планував розв’язати учень? А 25 задач Б 32 задачі В 68 задач Г 100 задач Д 120 задач

Ответы на вопрос

Отвечает Ключак Мар'яна.

Ответ:

За цей час він розв'язав 10x задач.

За три дні до екзамену йому залишилося розв'язати 2 задачі, тобто на той момент він вже вирішив 10x - 2 задачі.

Також, відомо, що він щодня розв'язував на 4 задачі більше, тобто кількість задач, які він розв'язував кожен день, можна представити у вигляді: 10 + 4 = 14 задачі.

Отже, ми можемо сформулювати рівняння:

14x - 3(14) = 10x - 2

Розв'яжемо його:

4x = 40

x = 10

Отже, учень планував розв'язати 10 * 10 = 100 задач. Відповідь: Г) 100 задач.