Розв'яжіть задачу за допомогою систем лінійних рівнянь. Сашко розв'язав дві задачі за 35 хв,

Першу він розв'язував на 7 хв, довше ніж другу. Скільки хвилин Сашко розв'язував першу задачу? Даю 30 баллов.

Ответы на вопрос

Отвечает Яблонская Вероника.

Ответ:

Сашко розв'язував першу задачу 21 хвилину.

Объяснение:

Нехай першу задачу він розв'язав за х хв, а другу задачу - за у хв.

Дві задачі він розв'язав за 35 хв, тобто можемо записати так:

х + у = 35.

--------------------------------------------------------

Першу задачу він розв'язував на 7 хв довше, ніж другу, тобто другу задачу він вирішив швидше, тобто можемо записати:

x = y + 7 - першу задачу він вирішував на 7 хв довше.

--------------------------------------------------------

Вирішимо систему рівнянь:

\left \{ {{x+y=35} \atop {x=y+7}} \right.\\\\\left \{ {{y+7+y=35} \atop {x=y+7}} \right.\\\\\left \{ {{2y+7=35} \atop {x=y+7}} \right.\\\\\left \{ {{2y=35-7} \atop {x=y+7}} \right.\\\\\left \{ {{2y=28} \atop {x=y+7}} \right.\\\\\left \{ {{y=28:2} \atop {x=y+7}} \right.\\\\\left \{ {{y=14} \atop {x=14+7}} \right.\\\\\left \{ {{y=14} \atop {x=21}} \right.