Помогите срочно Учень за певний час мав розвʼязати 80 задач. Проте оскільки він розвʼязував щодня

на 2 задачі більше, ніж планував, то й закінчив роботу за 2 дня до строку. Скільки задач розвʼязував учень щодня?

Ответы на вопрос

Отвечает Плотников Ваня.

Відповідь:Позначимо кількість задач, які учень розв'язував щодня, як x.

За певний час учень повинен був розв'язати 80 задач.

За даними умови, він розв'язував щодня на 2 задачі більше, ніж планував. Це означає, що він розв'язував x + 2 задачі щодня.

Він закінчив роботу за 2 дня до строку, тому загальний час, який він витратив, становить (80 задач / (x + 2 задачі/день)) - 2 дні.

Отже, ми можемо записати рівняння:

(80 / (x + 2)) - 2 = 0

Розкриваємо дужки і переносимо -2 на ліву сторону:

80 / (x + 2) = 2

Помножимо обидві сторони на (x + 2):

80 = 2(x + 2)

Розкриваємо дужки:

80 = 2x + 4

Віднімаємо 4 від обох сторін:

76 = 2x

Розділяємо на 2:

38 = x

Отже, учень розв'язував щодня 38 задачі.

Пояснення: