Запиши частку у вигляді дробу та перетвори його на мішане число: 1) 19: 2; 2) 26 : 5; 3) 57:10;4)

62 : 25.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ovcharova Yuliya.

Ответ:

19 \div 2 =  \frac{19}{2}  = 9 \frac{1}{2}

26 \div 5 =  \frac{26}{5}  = 5 \frac{1}{5}

57 \div 10 =  \frac{57}{10}  = 5 \frac{7}{10}

62 \div 25 =  \frac{62}{25}  = 2 \frac{12}{25}