туристи за другий день подолали 3/4 відстані, яку пройшли за перший день. Скільки кілометрів долали

туристи кожного дня, яущо за перший день вони пройшли на 5 км більше, ніж за другий?

Ответы на вопрос

Отвечает Мухитова Акерке.

x-перший день.7/8-другий день.1)1-7/8=1/8-частина на яку в перший день пройшли більше.2)1/8х=3х=3/1*8/1x=24(км)-в перший день3)24-3=21(км)-на другий деньВідповідь:24;21