За три дні туристи пройшли 48 км. За другий день вони пройшли 60% відстані, пройденої за перший

день, а за третій 4/5 відстані, пройденої за перший день. Скільки кілометрів проходили туристи кожного дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Терехов Андрей.
48:100*60=28, 8 (км) 2-ой день
48:5*4 = 38,4 (км) 3-ий день