Знайдіть такі натуральні значення n, за яких числа n+n+3 є простим а.1. б.3 в.5. г.2​


Ответы на вопрос

Отвечает Чайка Полина.

Відповідь:а, в, г

Пояснення:

1+1+3=5, 5 ділиться тільки на 5 і 1

5+5+3=13, 13 ділиться тільки на 13 і 1

2+2+3=7, 7 ділиться тільки на 7 і 1