який об єм водню (н.у) утвориться при взаемодії речовимни, утвореної елементом з проточним числом

13, з 39,2 г сульфатної кислоти

Ответы на вопрос

Отвечает Копич Дмитрий.

Ответ:

Елемент Магній

Mg+2HCI=MgCI2+H2

M(Mg)=24г/моль

n(Mg)=4,8/24=0,2моль

nMg:nH2=1:1

n(H2)=0,2моль

V(H2)=0,2*22,4=4,48л

Объяснение: