1.Обчисліть об'єм (л) водню, що виділиться під час взаємодії 20г кальцію з хлоридною кислотою.

а)5.6б)11,2в)1г)0,52.Обчисліть масу сульфатної кислоти яка утвориться під час взаємодії сульфур (VI) оксиду кількістю 1 моль з водоюа)1б)22,4в)49г)983.Обчисліть кількість (моль) кисню, який використається на спалювання 2 моль фосфору, якщо в результаті реакції утвориться фосфор (V) оксида)1б)2в)2,5г)54.Обчисліть масу(г) осаду, що утвориться при взаємодії барій гідрооксиду кількістю 0.5 моль з сульфатною кислотоюа)0,5б)1в)116,5г)2335.Обчисліть масу(г) натрій гідроксиду, що утвориться при взаємодії натрій оксиду масою 31г з водоюа)40б)20в)1г)0,56.Обчисліть об'єм кисню. який витратиться на згорання 11,2л (н.у) водню.а)5,6б)11,2в(22,4г)44,8сросно до завтра​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Алёна.

Ответ:

Объяснение:

1) дано:

М(Са) = 20 г

Знайти V(h2)

Ca + 2hcl = CaCl2 + H2

V(h2) = Vm + v(кількість речовини)

v(h2) ищем по пропорции с v(ca)

v(ca) = m/M = 20/40 = 0.5 моль

1 моль Са = 1 моль Н2/0.5 моль Са = х

Х = 0.5

V (h2) = 0.5*22.4 = 11.2 л

2) дано:

So3 = 1 моль

Знайти m( h2so4)

So3+ h20 = h2so4

m = M*v

v(h2so4) = v(so3)

1 моль so 3 = 1 моль = h2so4/

1моль so3 = x

x = 1

m = 98*1= 98