Ймовірність того , що стрілець влучить у мішень, дорівнює 0,87. Яка ймовірність того, що стрілець

не влучить у мішень?

Ответы на вопрос

Отвечает Шулекина Анна.

Ответ:

1 - P(влучить у мішень) = 1 - 0,87 = 0,13

Объяснение:

Отвечает Ким Диляра.

Для зручності переведемо цифри в проценти

0,87 = 87%

Тобто уся решта це процент того що стрілець не влучить

0,13 = 13%

Відповідь:

0,13 або 13%