Спецагент 002 стріляє по трьох мішенях, які заходяться на різних відстанях від нього. Імовірність

влучення в першу мішень дорівнює 0,9, а в кожну наступну - імовірність влучення зменшуєтья на 0,1 порівняно з попередньою. Знайдіть імовірність того, що спецагент002 влучить у мішень лише два раза.

Ответы на вопрос

Отвечает Борисенко Никита.

Вероятности попасть равны 0,9, 0,8 и 0,7.
Вероятность, что он попадет в 1 и 2, но не в 3 мишень
P1 = 0,9*0,8*0,3 = 0,216
Вероятность, что он попадет в 1 и 3, но не в 2 мишень
P2 = 0,9*0,7*0,2 = 0,126
Вероятность, что он попадет в 2 и 3, но не в 1 мишень
P3 = 0,8*0,7*0,1 = 0,056
Вероятность, что он попадет только в две мишени
P = P1 + P2 + P3 = 0,216 + 0,126 + 0,056 = 0,398